Do nemocniční kaple si v rámci Noci kostelů našlo cestu několik desítek návštěvníků

13. 6. 2022

V páteční podvečer se prostory nemocniční kaple Božího milosrdenství díky Noci kostelů rozezněly krásnými tóny. Vzhledem k letošnímu mottu akce „Za dne ať Hospodin dává svou milost, celou noc mu budu zpívat a chválit Ho“ nemocniční kaplani kapli vyzdobili hudebními nástroji, aby kolemjdoucí měli možnost vyjádřit Bohu své díky nejen modlitbou, ale i hudbou. Kapli navštívili nejen účastníci samotné akce, ale zastavovali se i kolemjdoucí pacienti a personál nemocnice. A bylo jich několik desítek – děkujeme za návštěvu!

Do letošní akce se zapojilo celkem 1729 kostelů a modliteben z celé ČR a programů se účastnil velký počet návštěvníků. Nemocniční kapli navštívilo několik desítek kolemjdoucích, byl zájem i o rozhovory s nemocničními kaplany.

Návštěvníci byli obdarování kromě duchovního slova z Bible na povzbuzení a propagačních materiálů i sušenkou z Kláštera Trapistek Naší Paní nad Vltavou a protože nám ještě pár balíčků zůstalo, zveme vás na ně do prostor nemocniční kaplanů v budově II. interní kliniky.